• 15790834 s

  Torby soft loop (HDPE, LDPE, MDPE)

  Torby z uchwytem taśmowym

  Różne wielkości torebek soft loop, począwszy od małych rozmiarów, wykorzystywanych np. na kosmetyki, do dużych toreb służących do pakowania odzieży.

 • 9110369 s

  T-shirt torba typu koszulka

  Torby T-shirt (HDPE, LDPE, MDPE) z nadrukami

  Torby reklamowe typu t-shirt – na rolce i w pakietach, z możliwością wykonania wielobarwnego lub indywidualnego nadruku klienta, a także z folii z dodatkiem biodegradowalnym.

 • 15548847 s

  Formatki arkusze folii (HDPE, LDPE)

  Oraz taśmy foliowe i rękawice

  Formatki - arkusze foliowe (HDPE, LDPE) o różnych kształtach i wymiarach, z możliwością wykonania nadruku albo perforacji, rękawice foliowe. Wszystkie produkty możemy wykonać z indywidualnym nadrukiem klienta, a także z folii z dodatkiem biodegradowalnym.

 • 14679399 s

  Torby DKT z wycięciem na uchwyt

  Torby nerki (HDPE, LDPE, MDPE)

  Torby DKT, zgrzew dolny lub boczny. Torby reklamowe o szerokim zastosowaniu, w wielu wariantach grubości folii i nadrukiem do 6 kolorów, przeznaczone do pakowania drobnych artykułów typu leki, kosmetyki, tekstylia.

 • 12637521 s

  Różne worki (HDPE, LDPE, MDPE)

  Duże i małe oraz nietypowe worki

  Worki ochronne do pakowania odzieży, mające główne zastosowanie w pralniach, worki na śmieci, na opony, do pakowania desek. Worki ze zgrzewem dolnym i bocznym do pakowania produktów spożywczych i przemysłowych z możliwością wykonania perforacji lub dodania paska z taśmą klejącą.

Opakowania z tworzyw sztucznych

Capital Packaging

Capital Packaging powstała w wyniku wydzielenia działu produkcji, importu oraz sprzedaży opakowań ze struktury firmy Capital Estate sp. z o.o. Wcześniej działalność w zakresie opakowań prowadziliśmy od roku 2003. Początkowo nasza działalność ograniczała się tylko do produkcji i przetwarzania folii, dlatego nasza oferta ograniczona była do produktów i opakowań wykonanych z folii PEHD, PELD i PP. Obecnie firma oferuje szerszy asortyment uzupełniany głównie o towary z importu.

E-Mail Hosting

Nasz personel

Jesteśmy zespołem z długoletnim doświadczeniem w zakresie produktów z folii i innych rodzajów opakowań.

Cloud Hosting

Produkty standardowe

To nasza stała oferta opakowań dostępna "od ręki" w magazynie

Firewall

Szczególnie polecamy

Torby typu t-shirt, HDPE, bezbarwne, na rolce, z nadrukiem pozycjonowanym i ciągłym, a także w pakietach, z folii oksy-biodegradowalnej.

Support

Nasza oferta

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Realizujemy zlecenia nietypowe. Proponujemy szeroki asortyment opakowań foliowych (i nie tylko).

Firewall

Projekt graficzny

Oferujemy pomoc w opracowaniu projektu zgodnego z technologią druku, zaprojektujemy także nadruk wg indywidualnych potrzeb klienta, z użyciem własnego logo i kolorystyki firmy.

Support

Produkty zweryfikowane jakościowo

Sprzedawany towar jest weryfikowany statystycznie pod względem jakości, co daje wysoką pewność zadowolenia klienta z zakupionych towarów.

Szeroka oferta produktów i opakowań foliowych

Zakres działalności Capital Packaging obejmuje opakowania z folii HDPE, MDPE, LDPE, LLDPE, CPP oraz BOPP. Wykonujemy zamówienia indywidualne wg specyfikacji dostarczonej przez klienta, a także posiadamy grupę towarów standardowych do sprzedaży natychmiastowej. Proponujemy ponadto możliwość druku na wszystkich rodzajach opakowań metodą fleksograficzną. Druk do 6 kolorów. W przypadku zleceń wysokonakładowych możemy wykonać nadruk wklęsłodrukiem.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań foliowych

Nasz zespół pracowników ma wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań foliowych. Oferujemy m.in. wsparcie naszego grafika przy tworzeniu projektu graficznego i dostosowaniu do technologii druku. Mamy nadzieję, że jak wielu naszych klientów, również Państwo skorzystają z możliwości dostępu do różnorodnych technologii oraz wszechstronnej opieki naszego personelu.